Advil Liquid Caps 400mg

Werkt snel bij stevige pijn.


 7,85
Aantal:
Direct leverbaar, voor 16.00 uur besteld morgen in huis

Advil Liquid Caps 400mg

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.


Bekijk bijsluiter

Beschrijving

Bent u lekker bezig, komt het opeens opzetten: stevige hoofdpijn of die vervelende migraine met kloppende hoofdpijn en als het extra tegenzit misselijkheid. Het verpest uw dag en belemmert uw functioneren. Advil Liquid Caps 400mg bieden snel verlichting. Want gewone tabletten moeten eerst oplossen, terwijl de werkzame stoffen in de Liquid Cap sneller vrijkomen. Dus kunt u weer gauw verder met uw bezigheden.

Te gebruiken bij

  • Stevige hoofdpijn 
  • Migraine
  • Stevige pijn

Productvoordelen

  • Werkt snel
  • Makkelijk te slikken

Dosering

Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar:

  • Zonodig 1 capsule. Niet vaker innemen dan om de 4 uur. Niet meer gebruiken dan 3 capsules (1200 mg) per 24 uur. 

Niet voor gebruik door kinderen jonger dan 12 jaar.

Gebruiksadvies

Niet langer dan 10 dagen innemen, tenzij uw arts u dit adviseert. Als uw pijn of koorts verergeren of u nieuwe of ernstige symptomen krijgt, het gebruik stoppen en onmiddellijk contact opnemen met uw arts.

De capsules moeten met water worden ingenomen. 

Bijwerkingen

Hoofdpijn, duizeligheid, pijn in de bovenbuik, opgezette buik, misselijkheid en zuurbranden, allergische reactie zoals netelroos, huiduitslag en jeuk 

Zie de bijsluiter voor overige bijwerkingen.

Interacties

Gebruik dit geneesmiddel niet als u aspirine/acetylsalicylzuur in een dagdosering van meer dan 75 mg of andere NSAID-pijnstillers gebruikt.

Vertel het uw arts of apotheker als u een van de volgende geneesmiddelen gebruikt:  

  • antistollingsmiddelen (middelen die de bloedstolling tegengaan, zoals aspirine, warfarine, ticlopidine), vochtafdrijvende middelen (plastabletten - vergroten de hoeveelheid urine die u produceert) of bepaalde geneesmiddelen die een hoge bloeddruk verlagen (ACE-remmers zoals captopril, bètablokkers zoals atenolol, of angiotensine-II-receptorantagonisten zoals losartan), of andere geneesmiddelen, omdat deze geneesmiddelen en ibuprofen invloed kunnen hebben op elkaars werking
  • andere geneesmiddelen, zoals corticosteroïden (voor de behandeling van astma, huidaandoeningen en andere aandoeningen), trombocytenaggregatieremmers (doorgaans gebruikt als bloedverdunner om een beroerte of hartproblemen te voorkomen), hartglycosiden (voor patiënten met hartklachten), selectieve serotonineheropnameremmers (SSRI’s) of lithium (voor de behandeling van depressie), methotrexaat (voor de behandeling van bepaalde vormen van kanker en voor de behandeling van psoriasis of reumatoïde artritis), ciclosporine of tacrolimus (voor patiënten die een orgaantransplantatie ondergaan, en voor de behandeling van bepaalde huidaandoeningen), zidovudine (voor de behandeling van hiv-infectie), quinolonantibiotica (een klasse van antibiotica voor de behandeling van bepaalde infecties), fenytoïne (voor de behandeling van epilepsie) of antacida (maagzuurremmers, tegen indigestie). 

Vraag altijd een arts of apotheker om advies voordat u ibuprofen in combinatie met andere geneesmiddelen gebruikt.

Zwangerschap / Borstvoeding

Bent u zwanger, denkt u zwanger te zijn, wilt u zwanger worden of geeft u borstvoeding? Neem dan contact op met uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel gebruikt.

Contra-indicaties

Wanneer mag u dit middel niet gebruiken?

  • U heeft een maagzweer of -bloeding of u heeft tweemaal of vaker los van elkaar staand een maagzweer of -bloeding gehad.  
  • U heeft in het verleden als gevolg van behandeling met dit geneesmiddel of een andere NSAID een maagbloeding of -perforatie gehad.  
  • U lijdt aan een andere bloedings- of bloedziekte. 
  • U bent allergisch voor ibuprofen of één van de andere bestanddelen die in dit geneesmiddel zitten. 
  • U bent allergisch voor aspirine/acetylsalicylzuur of andere verwante pijnstillers. 
  • U lijdt aan ernstig lever-, nier- of hartfalen. 
  • U bent in de laatste drie maanden van uw zwangerschap.

Raadpleeg de bijsluiter voor overige contra-indicaties.

Samenstelling

Ibuprofen, macrogol 600, kaliumhydroxide, gedeeltelijk gedehydrateerd vloeibaar sorbitol, gelatine,, gezuiverd water, zwarte inkt (zwart ijzeroxide (E172), propyleenglycol, polyvinylacetaatftalaat, macrogol 400, ammoniumhydroxide), phosal (lecithine, triglyceriden (middellange keten) glycerol stereaat, oliezuur en ascorbylpalmitaat).

Inhoud

20 stuks

Verpakkingsvorm

Doordrukstrips

Meer informatie

Indien u per ongeluk meer dan de aanbevolen dosering hebt gebruikt, raadpleeg dan uw arts.

Merk

Advil

Sterkte

400 mg

Hoe te bewaren

Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C in de oorspronkelijke verpakking ter bescherming tegen vocht.
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.



Trustpilot
Betalen met iDeal Betalen met Visa Betalen met Maestro   Onlinegeschillenbeslechting

Een moment geduld aub...

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen