Apotex APC

Acetylsalicylzuur en paracetamol in combinatie met coffeïne, werkzaam tegen koorts en pijn.


 1,37
Dit product kan op dit moment niet besteld worden.

Apotex APC

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.


Bekijk bijsluiter

Beschrijving

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn.

Te gebruiken bij

  • koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting.
  • hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.

Dosering

  • Volwassenen: 1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per etmaal.
  • Kinderen van 12 jaar en ouder: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 tabletten per etmaal.
  • Kinderen van 7 tot 11 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 2 tabletten per etmaal.
  • De tablet kan verdeeld worden in gelijke doses.

Gebruiksadvies

De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. De tabletten moeten met een tussenperiode van tenminste 4 uur worden ingenomen.

Bijwerkingen

Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken. Wanneer u APC Apotex gebruikt kunnen de volgende bijwerkingen optreden: aagklachten, overgevoeligheidsverschijnselen, verlengde bloedingstijd. Voor de volledige lijst met bijwerkingen, zie bijsluiter

Interacties

Gebruikt u naast APC Apotex nog andere geneesmiddelen, of heeft u dat kort geleden gedaan of bestaat de mogelijkheid dat u in de nabije toekomst andere geneesmiddelen gaat gebruiken? Vertel dat dan uw arts of apotheker. Dit middel heeft interacties met chlooramfenicol, zidovidine, bloedverdunners en bepaalde slaapmiddelen. Voor de volledige lijst met interacties, zie bijsluiter

Zwangerschap / Borstvoeding

Als u zwanger bent mag u deze tabletten alleen gebruiken als uw arts dat voorschrijft. Gebruik de tabletten niet tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap of wanneer u borstvoeding geeft.

Contra-indicaties

Gebruik dit middel niet:

  • bij ernstige leverfalen, ernstige nierfalen of ernstige hartfalen
  • bij een bestaande maagdarmbloeding of maagzweer of als u eerder een maagzweer gehad heeft
  • als u ooit na gebruik van NSAID geneesmiddelen een bloeding of perforatie van uw maag of darmen heeft gekregen

Samenstelling

De werkzame stoffen in dit middel zijn per tablet: 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, microkristallijne cellulose, gehydrogeneerde plantaardige olie en gehydrogeneerde ricinusolie.

Inhoud

20 tabletten

Meer informatie

Wees voorzichtig of gebruik dit middel niet wanneer:

  • overgevoeligheid voor ibuprofen of een ander bestanddeel van de omhulde tabletten 
  • astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische voorgeschiedenis of het bekend zijn met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAIDs
  • wanneer u in de laatste 3 maanden van de zwangerschap bent
  • wanneer u lijdt aan colitis ulcerosa (ontsteking van de dikke darm) 

Merk

Apotex

Hoe te bewaren

Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. Bewaren in de originele verpakking
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.



Trustpilot
Betalen met iDeal Betalen met Visa Betalen met Maestro   Onlinegeschillenbeslechting

Een moment geduld aub...

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen