Apotex Paracetamol Comp. 500/50 mg

Apotex Paracetamol Comp. behoort tot de groep van de pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.

 2,05
Aantal:
Direct leverbaar, voor 16.00 uur besteld morgen in huis

Apotex Paracetamol Comp. 500/50 mg

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.

Beschrijving

Apotex Paracetamol Comp. bevat paracetamol (500mg) en coffeïne (50mg). Apotex Paracetamol Comp. wordt gebruikt bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Te gebruiken bij

  • Pijn
  • Koorts

Dosering

Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar:

  • 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag

 Kinderen:

  • 6 – 9 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag
  • 9 – 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 keer per dag
  • 12 – 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag

Neem pas weer een dosis als de verschijnselen van pijn en koorts terugkomen. Wacht hierbij tenminste 4 uur voor u een volgende dosis tabletten inneemt.

Gebruiksadvies

De tabletten kunnen het beste met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden, of de tabletten in water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken.

Bijwerkingen

Zie bijsluiter.

Interacties

Medicijnen waarvan bekend is dat zij de werking van Apotex Paracetamol Comp. kunnen beïnvloeden of waarvan Apotex Paracetamol Comp. de werking kan beïnvloeden, zijn:

  • Chlooramfenicol (een middel tegen infecties)
  • Zidovudine (een middel tegen virussen dat gebruikt wordt bij de behandeling van Aidspatiënten)
  • Sommige slaap- en kalmeringsmiddelen (barbituraten): bij langdurig gebruik hiervan kan eerder leverbeschadiging optreden bij een overdosering met Apotex Paracetamol Comp.

Zwangerschap / Borstvoeding

Bij zwangerschap en tijdens de periode van borstvoeding dit geneesmiddel uitsluitend op advies van de arts gebruiken.

Contra-indicaties

Gebruik Apotex Paracetamol Comp. niet:

  • Als u allergisch (overgevoelig) bent voor paracetamol, coffeïne of voor één van de andere bestanddelen

Wees extra voorzichtig met Apotex Paracetamol Comp.:

  • Wanneer u lijdt aan lever- of nierfunctiestoornissen
  • Wanneer u dagelijks grote hoeveelheden alcohol gebruikt; in dit geval is er meer kans op het optreden van schadelijke effecten op de lever

Alcoholgebruik bezwaarlijk

Bij chronisch alcoholgebruik mag de dosis paracetamol per dag niet hoger zijn dan 2 gram (4 tabletten).

Samenstelling

De werkzame bestanddelen zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere bestanddelen zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b).

Inhoud

30 tabletten

Verpakkingsvorm

Blisterverpakking

Merk

Apotex

Sterkte

500/50 mg

Hoe te bewaren

Buiten het bereik en het zicht van kinderen houden. Bewaar de tabletten in de originele verpakking, beneden 25°C.
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.



Trustpilot
Betalen met iDeal Betalen met Visa Betalen met Maestro   Onlinegeschillenbeslechting

Een moment geduld aub...

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen