Aspirine C Bruistabletten

Aspirine-C bruistabletten werkenpijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.



 4,65
Aantal:
Direct leverbaar, voor 16.00 uur besteld morgen in huis

Aspirine C Bruistabletten

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.


Bekijk bijsluiter

Beschrijving

Aspirine-C bruistabletten werken pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. De werkzame stof in aspirine C bruistabletten is acetylsalicylzuur en ascorbinezuur (vitamine C).

Te gebruiken bij

  • Koorts en pijn bij griep en verkoudheid
  • Koorts en pijn na vaccinatie
  • Hoofdpijn
  • Kiespijn
  • Zenuwpijn
  • Spit
  • Spierpijn
  • Menstruatiepijn
  • Reumatische pijn

Productvoordelen

  • Combipreparaat met acetylsalicylzuur en vitamine C

Dosering

  • Volwassenen: 1 tot 2 bruistabletten per keer, met een maximum van 10 bruistabletten per 24 uur, in 4 -6 keren in te nemen.
  • Ouderen: U kunt de dosering zoals bij ‘Volwassenen’ gebruiken, maar u moet extra voorzichtigzijn wanneer u ook andere geneesmiddelen gebruikt.
  • Kinderen van 14-15 jaar: 1 bruistablet per keer, met een maximum van 5 bruistabletten per 24 uur.
  • Kinderen van 12-13 jaar: 1 bruistablet per keer, met een maximum van 4 bruistabletten per 24 uur. Afhankelijk van het weer opkomen van de symptomen (koorts en pijn) is herhaalde toediening toegestaan. Tussen de inname van 2 tabletten moet minimaal 4 uur zitten. Bij kinderen met waterpokken of griep mag Aspirine-C alleen op uitdrukkelijk advies van uw arts worden gebruikt.
  • Kinderen onder de 12 jaar:Kinderen onder de 12 jaar dienen tabletten te krijgen met een lagere dosering (100mg acetylsalicylzuur per tablet).

Gebruiksadvies

De bruistabletten oplossen in een glas water en de oplossing opdrinken bij voorkeur na een maaltijd.  Gebruik Aspirine-C niet langer dan 5 dagen zonder een arts te raadplegen.

Bijwerkingen

De meest voorkomende bijwerkingen zijn:

  • Maag-darmklachten, zoals zuurbranden, maagpijn, misselijkheid en braken. 

Voor overige bijwerkingen: zie de bijsluiter.

Interacties

  • Methotrexaat (een geneesmiddel bij kanker, ernstige psoriasis en reumatoïde artritis); indien u hier minder dan 15 mg per week van gebruikt (indien u hier meer dan 15 mg per week van gebruikt, mag u Aspirine-C niet gebruiken) 
  • Andere koortsverlagende, ontstekingsremmende pijnstillers zoals ibuprofen, diclofenac, naproxen als u daarnaast ook hoge doseringen Aspirine gebruikt (meer dan 6 tabletten Aspirine-C per dag) 
  • Selectieve serotonineheropnameremmers (een bepaalde groep van antidepressiva) 
  • Urinezuurverlagende middelen zoals benzbromaron en probenicide 
  • Digoxine (middeel tegen bepaalde hartklachten);
  • Insuline en andere bloedsuikerverlagende middelen zoals sulfonylureumverbindingen;
  • Bloedstolseloplossende middelen;
  • Plastabletten, als u ook meer dan 6 tabletten Aspirine-C per dag gebruikt;
  • Bijnierschorshormonen (uitgezonderd hydrocortison);
  • ACE-remmers (middelen tegn o.a. verhoogede bloeddruk. zoals enalapril,captopril);
  • Valproinezuur (middel bij o.a. epilepsie);

Voor overige interacties: zie de bijsluiter.

Zwangerschap / Borstvoeding

Tijdens de eerste 6 maanden van de zwangerschap mag u Aspirine C bruistabletten alleen gebruiken als uw arts dit noodzakelijk vindt. De laatste 3 maanden van de zwangerschap en tijdens het geven van borstvoeding dient u dit geneesmiddel niet gebruiken.

Contra-indicaties

U dient dit geneesmiddel niet te gebruiken:

  • Wanneer u allergisch (overgevoelig) bent voor acetylsalicylzuur of andere salicylzuurverbindingen of voor één van de andere bestanddelen van dit product
  • Wanneer u astma hebt gehad, veroorzaakt door toediening van salicylaten of stoffenmet een vergelijkbare werking, met name pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende geneesmiddelen, NSAID’s genaamd 
  • Wanneer u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent 
  • Wanneer u last heeft van een maag- en/of darmzweer
  • Wanneer u ernstige nierfunctiestoornissen heeft
  • Wanneer u ernstige leverfunctiestoornissen heeft
  • Wanneer u ernstige hartfunctiestoornissen heeft
  • Wanneer u meer dan 15 mg methotrexaat per week gebruikt (een geneesmiddel bij kanker, ernstige psoriasis en reumatoide artritis
  • Wanneer u een verhoogde bloedingsneiging hebt
  • Wanneer u bloedstollingsremmende middelen di via de mond worden ingenomen gebruikt en tegelijk meer dan 6 tabletten Aspirine-C per dag wil gaan gebruiken
  • Wanneer u een natriumbeperkt (zoutarm) dieet volgt. Een bruistablet bevat 502 mg natrium
  • Wanneer u neiging heeft tot vorming van stenen in de urinewegen heeft

Voor overige contra-indicaties: zie de bijsluiter

Alcoholgebruik bezwaarlijk

Gebruik Aspirine-C niet in combinatie met alcohol, omdat de kans op beschadiging van het maag- en darmslijmvlies kan toenemen en de bloedingstijd langer kan worden.

Samenstelling

acetylsalicylzuur, ascorbinezuur (vitamine C), natriumcitraat, natriumwaterstofcarbonaat, citroenzuuren natriumcarbonaat.

Inhoud

10 stuks

Verpakkingsvorm

Strips in omdoos

Merk

Aspirine

Hoe te bewaren

Aspirine-C buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking.
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.



Trustpilot
Betalen met iDeal Betalen met Visa Betalen met Maestro   Onlinegeschillenbeslechting

Een moment geduld aub...

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen