Service Apotheek Paracetamol 500 mg caplet

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend

 1,25
Aantal:
Direct leverbaar, voor 16.00 uur besteld morgen in huis

Service Apotheek Paracetamol 500 mg caplet

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.


Bekijk bijsluiter

Beschrijving

Paracetamol caplet tablet 500mg is te gebruiken bij pijn, koorts, hoofdpijn, keelpijn, verkoudheid, griep, menstruatiepijn, spierpijn, migraine, bijholteontsteking en artrose (versleten gewrichten). Het werkzame bestanddeel van Paracetamol caplet tablet 500mg is paracetamol.

Te gebruiken bij

  • Pijn
  • Koorts

Dosering

Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar:

  • 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per 24 uur

Kinderen van 12-15 jaar:

  • 1 tablet per keer, 4 tot 6 maal per 24 uur

Kinderen van 9-12 jaar:

  • 1 tablet per keer, 3 tot 4 keer per  24 uur

Kinderen van 6-9 jaar:

  • 1/2 tablet per keer, 4 tot 6 maal per 24 uur

Gebruiksadvies

De tabletten doorslikken met een ruime hoeveelheid water. Het toedieningsinterval dient tenminste 4 uur te bedragen. Wanneer de symptomen van koorts en pijn weer opkomen, kan toediening dus pas na 4 uur herhaald worden.

Bijwerkingen

Zelden (bij minder dan 1 op de 1000 gebruikers):

  • Verschillende bloedafwijkingen, waaronder agranulocytose, trombopenie, trombocytopenische purpura, leukopenie en hemolytische anemie
  • Allergieën
  • Afwijkende leverfunctie, leverfalen, levernecrose en geelzucht
  • Jeuk, uitslag, zweten, purpurea en netelroos
  • Overdosering en vergiftiging
  • Depressie, verwardheid en hallucinaties
  • Tremor en hoofdpijn
  • Wazig zien
  • Oedeem
  • Bloeding, maagpijn, diarree, misselijkheid, braken
  • Duizeligheid, koorts en slaperigheid

 

 

Zwangerschap / Borstvoeding

Alleen gebruiken in overleg met uw arts.

Contra-indicaties

Bij allergie voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.

Samenstelling

De werkzame stof is paracetamol. Hulpstoffen zijn polyvidon, maiszetmeel, stearinezuur en natriumzetmeelglycolaat.

Inhoud

50 caplets

Merk

Service Apotheek

Sterkte

500 mg
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.



Trustpilot
Betalen met iDeal Betalen met Visa Betalen met Maestro   Onlinegeschillenbeslechting

Een moment geduld aub...

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen