Healthypharm Ibuprofen 400 mg

Inhoud
20 tabletten
Er is voldoende op voorraad Op voorraad
€ 2,09
Max. 3 artikelen.

Gratis bezorging

Bij bestellingen vanaf 40 euro.

€ 4,95

Bezorgkosten bij bestellingen onder 40 euro.

 

Productinformatie

Ibuprofen HTP 400 mg, omhulde tabletten

Geneesmiddel  RVG 23761 UAD
 
Claims 
Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn,
menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.
 
Niet gebruiken bij 
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. 
- U heeft ernstig hartfalen.
- U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische
voorgeschiedenis of bent bekend met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe
ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAID’s.
- U heeft eerder een maagdarmbloeding of –perforatie gehad bij gebruik van NSAID’s.
- U heeft een actieve of terugkerende maagzweer of zweer in de twaalfvingerige darm,
bloedingen in de maag of de darmen of zwerende ontstekingen van de dikke darm.
- U heeft een ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie.
- U heeft een spontane verhoogde neiging tot bloedingen of gebruikt bloedverdunners
(anticoagulantia).
- U lijdt aan andere bloedingen, bijv. een hersenbloeding.
- Tijdens het derde trimester van de zwangerschap.
 
Samenstelling
Werkzame stoffen:  Elke tablet bevat 400 mg ibuprofen
Hulpstoffen:  maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).

Dosering 
Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar.
De aanbevolen dosering is eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer.
U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen.
 
Wijze van gebruik 
De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE Breda
Nederland

 

Beoordeling door klanten

Wat is jouw ervaring met dit product?

Zelf een review plaatsen
Je plaatst een review overHealthypharm Ibuprofen 400 mg
Jouw waardering
Online aanbieder medicijnen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

  1. Braun Exactfit 3 bloeddrukmeter bovenarm
    Braun Exactfit 3 bloeddrukmeter bovenarm 1 stuks De Braun ExactFit ™ 3 Bloeddrukmeter voor de bovenarm bevat een geavanceerde  functie voor een beter overzicht van uw cardiovasculaire gezondheid gedurende de afgelopen 7 dagen.
    € 69,99
    1 stuks
  2. Idyl Voorhoofd thermometer infrarood 1 seconde
    Idyl Voorhoofd thermometer infrarood 1 seconde 1 Stuks Idyl Infrarood voorhoofdthermometer voor het contactloos meten van de lichaamstemperatuur binnen 1 seconde.
    € 34,99
    1 Stuks
  3. Panadol Junior 125 mg
    Panadol Junior 125 mg 10 zetpillen Panadol Junior Zetpillen 125 mg voor Kinderen van 3 maanden tot 1 jaar
    € 4,89
    10 zetpillen