Healthypharm Ibuprofen 400mg liquid 20 capsules

Inhoud
20 Capsules
4,83
 Er is voldoende op voorraad  Op voorraad
Max. 3 artikelen.
EAN 8714632069916
ARTNR 828772
Let op: Dit product is een geneesmiddel

Gratis bezorging

Bij bestellingen vanaf 49 euro.

€ 4,95

Bezorgkosten bij bestellingen onder 49 euro.

 

Productinformatie

Healthypharm Ibuprofen 400mg liquid
RVG 112477 UAD

Ibuprofen HTP liquid caps 400 mg, capsules, zacht
Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Ibuprofen HTP liquid caps wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met een lichaamsgewicht van
40 kg of zwaarder (12 jaar of ouder) om:
- verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura,
spierpijn, menstruatiepijn te verlichten, en
- koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Niet gebruiken bij
Als u ooit last heeft gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of (jeukende) huiduitslag nadat u acetylsalicylzuur (aspirine) of andere vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) heeft gebruikt.
- Als u een voorgeschiedenis heeft van een maagdarmbloeding of -perforatie in samenhang met eerdere behandeling met NSAID’s.
- Als u een maagzweer of maagbloeding heeft (of twee of meer episoden van een maagzweer of maagbloeding heeft gehad).
- Als u een bloedstollingsstoornis heeft of als u een andere bloedingsstoornis heeft.
- Als u een ernstige lever- of nierziekte of hartfalen heeft.
- Als u een hersenbloeding of een andere actieve bloeding heeft.
- Als bij u sprake is van niet-opgehelderde stoornissen in de bloedaanmaak.
- Als u lijdt aan ernstige uitdroging (veroorzaakt door braken, diarree of onvoldoende vochtinname).
- Tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap.
- Als u al andere NSAID pijnstillers gebruikt (inclusief COX-2 remmers) of als u aspirine gebruikt in een dosering van meer dan 75 mg per dag

Werkzame bestanddelen
Elke capsule bevat 400 mg ibuprofen.

Hulpstoffen
macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water. De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420), inkt: opacode WB zwart NS-78-17821

Dosering
De gebruikelijke dosering voor volwassenen en adolescenten zwaarder dan 40 kg (12 jaar of ouder) is:
1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal 3 capsules per dag, indien nodig. Neem alleen een zodanige
hoeveelheid capsules om uw symptomen te verlichten en laat minstens 6 uur tussen elke inname.

Aanwijzingen voor gebruik
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V., Van de Reijtstraat 31-E, 4814 NE Breda, Nederland
Lees voor gebruik de bijsluiter.

Beoordeling door klanten

Wat is jouw ervaring met dit product?

Zelf een review plaatsen
Je plaatst een review overHealthypharm Ibuprofen 400mg liquid 20 capsules
Jouw waardering
Online aanbieder medicijnen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Vragen & inspiratie

Service door een gediplomeerd drogist

Er zijn nog geen vragen

Inspiratie

  1. image
    Braun Exactfit 3 bloeddrukmeter bovenarm 1 stuks 1 Stuks De Braun ExactFit ™ 3 Bloeddrukmeter voor de bovenarm bevat een geavanceerde  functie voor een beter overzicht van uw cardiovasculaire gezondheid gedurende de afgelopen 7 dagen.
    69,99
    1 Stuks
  2. image
    A Vogel Passiflora rustgevende druppels 100 milliliter 100 Milliliter A Vogel Passiflora Complex
    19,99
    100 Milliliter
  3. image
    Ellaone Filmomhulde tablet 30mg 1 tabletten 1 Tabletten ellaOne 30 mg tablet
    22,49
    1 Tabletten
  4. image
    Idyl Teennagelschaar 1 stuks 1 Stuks Idyl Teennagelschaar
    14,25 11,40 Nu in price verlaagd!
    1 Stuks
  5. image
    Panadol Junior 125 mg 10 zetpillen 10 Zetpillen
    5,75
    10 Zetpillen