Gratis bezorging

Bij bestellingen vanaf 40 euro.

€ 4,95

Bezorgkosten bij bestellingen onder 40 euro.

 

Productinformatie

Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg, tabletten

Geneesmiddel  RVG 20653 UAD
 
Claims 
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een
pijnstillende en koortswerende werking.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na
vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.
 
Niet gebruiken bij 
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
 
Samenstelling
Werkzame stoffen:  Elke tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.
Hulpstoffen:  microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470B).

Dosering 
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
Zo nodig 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6
tabletten (3000 mg) per 24 uur.

Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht):
1 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 tabletten (2000-3000 mg) per 24 uur.
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar

Wijze van gebruik 
De tablet heel, zonder kauwen innemen met een half glas water.

Lees voor gebruik de bijsluiter. 

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE Breda
Nederland

 

 

Beoordeling door klanten

Wat is jouw ervaring met dit product?

Zelf een review plaatsen
Je plaatst een review overHealthypharm Paracetamol 500 mg coffeine
Jouw waardering
Online aanbieder medicijnen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

  1. Braun Exactfit 3 bloeddrukmeter bovenarm
    Braun Exactfit 3 bloeddrukmeter bovenarm 1 stuks De Braun ExactFit ™ 3 Bloeddrukmeter voor de bovenarm bevat een geavanceerde  functie voor een beter overzicht van uw cardiovasculaire gezondheid gedurende de afgelopen 7 dagen.
    € 69,99
    1 stuks
  2. Idyl Voorhoofd thermometer infrarood 1 seconde
    Idyl Voorhoofd thermometer infrarood 1 seconde 1 Stuks Idyl Infrarood voorhoofdthermometer voor het contactloos meten van de lichaamstemperatuur binnen 1 seconde.
    € 34,99
    1 Stuks
  3. Panadol Junior 125 mg
    Panadol Junior 125 mg 10 zetpillen Panadol Junior Zetpillen 125 mg voor Kinderen van 3 maanden tot 1 jaar
    € 4,89
    10 zetpillen