Healthypharm Paracetamol & vit C

Inhoud
10 sachets
Er is voldoende op voorraad Op voorraad
€ 4,99
Max. 3 artikelen.

Gratis bezorging

Bij bestellingen vanaf 40 euro.

€ 4,95

Bezorgkosten bij bestellingen onder 40 euro.

 

Productinformatie

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg, poeder voor drank met citroensmaak

Geneesmiddel  RVG 29772
 
Claims 
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg bevat twee werkzame stoffen: paracetamol en vitamine C.
Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak
van stoffen in het lichaam die pijn en koorts veroorzaken, waardoor u hiervan minder last heeft.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
 
Niet gebruiken bij 
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
 
Samenstelling
Werkzame stoffen:  500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C
Hulpstoffen:  aspartaam (E951), citroenaroma, citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose, colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551)

Dosering 
Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar:
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (=
3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken.
Kinderen
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
 
Wijze van gebruik 
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed
en drink onmiddellijk na roeren.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE Breda
Nederland

 

 

Beoordeling door klanten

Wat is jouw ervaring met dit product?

Zelf een review plaatsen
Je plaatst een review overHealthypharm Paracetamol & vit C
Jouw waardering
Online aanbieder medicijnen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

  1. Braun Exactfit 3 bloeddrukmeter bovenarm
    Braun Exactfit 3 bloeddrukmeter bovenarm 1 stuks De Braun ExactFit ™ 3 Bloeddrukmeter voor de bovenarm bevat een geavanceerde  functie voor een beter overzicht van uw cardiovasculaire gezondheid gedurende de afgelopen 7 dagen.
    € 69,99
    1 stuks
  2. Idyl Voorhoofd thermometer infrarood 1 seconde
    Idyl Voorhoofd thermometer infrarood 1 seconde 1 Stuks Idyl Infrarood voorhoofdthermometer voor het contactloos meten van de lichaamstemperatuur binnen 1 seconde.
    € 34,99
    1 Stuks
  3. Panadol Junior 125 mg
    Panadol Junior 125 mg 10 zetpillen Panadol Junior Zetpillen 125 mg voor Kinderen van 3 maanden tot 1 jaar
    € 4,89
    10 zetpillen