Gratis bezorging
Bij bestellingen vanaf 49 euro.
€ 4,95
Bezorgkosten bij bestellingen onder 49 euro.
Productinformatie
Leidapharm APC
RVG 21942=0345 Actief
Leidapharm APC, tabletten
Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
- koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. - hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.
Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. - U bent allergisch voor bepaalde ontstekingsremmende middelen. - Astma; u kunt een astma aanval krijgen of flauwvallen. - Bij maagpatiënten of als u bij eerder gebruik last van maagpijn heeft gekregen, of als u lijdt aan een maagzweer of maag- en darmbloedingen.
Werkzame bestanddelen
250 mg acetylsalicylzuur 250 mg paracetamol 50 mg coffeïne
Hulpstoffen
LACTOSE, microkristallijne cellulose, gehydrogeneerde plantaardige olie en gehydrogeneerde ricinusolie
Dosering
Volwassenen: 1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per etmaal. Kinderen van 12 jaar en ouder: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 tabletten per etmaal. Kinderen van 7 tot 11 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 2 tabletten per etmaal. De tablet kan verdeeld worden in gelijke doses.
Aanwijzingen voor gebruik
De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. De tabletten moeten met een tussenperiode van tenminste 4 uur worden ingenomen. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Leidapharm B.V., Archimedesweg 2, 2333 CN Leiden
RVG 21942=0345 Actief
Leidapharm APC, tabletten
Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn.
Waarvoor wordt dit middel gebruikt
- koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. - hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.
Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. - U bent allergisch voor bepaalde ontstekingsremmende middelen. - Astma; u kunt een astma aanval krijgen of flauwvallen. - Bij maagpatiënten of als u bij eerder gebruik last van maagpijn heeft gekregen, of als u lijdt aan een maagzweer of maag- en darmbloedingen.
Werkzame bestanddelen
250 mg acetylsalicylzuur 250 mg paracetamol 50 mg coffeïne
Hulpstoffen
LACTOSE, microkristallijne cellulose, gehydrogeneerde plantaardige olie en gehydrogeneerde ricinusolie
Dosering
Volwassenen: 1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per etmaal. Kinderen van 12 jaar en ouder: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 tabletten per etmaal. Kinderen van 7 tot 11 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 2 tabletten per etmaal. De tablet kan verdeeld worden in gelijke doses.
Aanwijzingen voor gebruik
De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. De tabletten moeten met een tussenperiode van tenminste 4 uur worden ingenomen. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.
Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Leidapharm B.V., Archimedesweg 2, 2333 CN Leiden
De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. De
tabletten moeten met een tussenperiode van tenminste 4 uur worden ingenomen.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Beoordeling door klanten
Wat is jouw ervaring met dit product?
Zelf een review plaatsen
Vragen & inspiratie
Service door een gediplomeerd drogist