Lees voor gebruik de bijsluiter
Dit product is een Homeopathisch geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.
Beschrijving
Alle dieren worden belast met afvalstoffen uit de lucht, het water, voeding en soms medicatie. PUUR Drainage stimuleert blaas en nieren, de spijsverteringsfunctie en de werking van het lymfestelsel, het zorgt ervoor dat het lichaam aan het werk gezet wordt om aanwezige afvalstoffen sneller uit te scheiden en versterkt het immuunsysteem.
Te gebruiken bij
- Halfjaarlijkse reiniging
- Of na het (langdurig) gebruik van medicijnen
- Een verstoord immuunsysteem
- Na narcose
Dosering
Tenzij de arts of therapeut anders voorschrijft. De optimale dosering 2 - 3 x daags:
- Hond > 25 kg 15 druppels
- Hond 10 - 25 kg 10 druppels
- Hond < 10 kg 5 druppels
- Kat 3 druppels
20 druppels = circa 1 ml. Indien het in de praktijk lastig is om dit product meerdere malen per dag toe te dienen, volstaat 1 keer per dag of 1 keer per 2 dagen. Geef dan de maximale dosering van één dag. Ook dan is dit product effectief inzetbaar maar kan reactie iets langer uitblijven.
Gebruiksadvies
- Geef dit product met een plastic spuitje rechtstreeks in de mond of bek, eventueel verdund met een beetje water. Bij voorkeur niet tegelijkertijd met een maaltijd omdat het product beter werkt als het wordt opgenomen door het schone mondslijmvlies.
- Indien een dier het product niet lekker vindt, kunnen de druppels op een klein stukje lekkers worden gegeven.
- Indien de kat de druppels niet accepteert, doe de druppels op een warm lepeltje en laat de alcohol uit het product verdampen. Geef het daarna verdund met wat water of melk met een spuitje rechtstreeks in de bek. Ook kunnen de druppels worden aangbracht op de bovenkant van het pootje, controleer wel of de kat de druppels van het pootje aflikt.
- Wanneer PUUR Drainage wordt gegeven als reinigingskuur is de duur van de behandeling gemiddeld 4 weken. Er wordt geadviseerd om twee keer per jaar een reinigingskuur te geven. Ter ondersteuning bij een verstoord immuunsysteem, chronische ontstekingen of na aandoeningen waarbij veel afval- en gifstoffen circuleren kan PUUR Drainage langer worden ingezet. Wanneer dit product langere tijd wordt gegeven is het raadzaam om na 6 tot 8 weken een stopweek in te lassen. Zodoende kan na de stopweek de ‘prikkel’ opnieuw worden aangeboden.
- Behandelingsduur In een acute situatie is de duur van de behandeling relatief kort. Dit kan variëren van enkele dagen tot 3 weken. Ga bij verbetering nog enige dagen door met toediening van dit product.
- Bij langdurig ongemak is het effect meestal zichtbaar na 1 tot 3 weken. Bij verbetering kan overgaan worden op een onderhoudsdosering. Dit is meestal de helft van de aangegeven dosering op de verpakking. Kijk bij het doseren van dit product goed naar de reactie van het dier. In het begin kan een hogere dosering nodig zijn, dit product kan veilig in een dubbele dosering gegeven worden. Verlaag de dosering geleidelijk tot een zo laag mogelijke dosering.
- Dit product kan blijvend worden gegeven. Het is raadzaam om na iedere 6 tot 8 weken een stopweek in te lassen. Zodoende kan na de stopweek de ‘prikkel’ opnieuw worden aangeboden. Hervat de behandeling direct indien daartoe aanleiding is.
Bijwerkingen
Tot op heden zijn bijwerkingen van dit product niet bekend of gemeld. Bij een aantal verdunningen en extracten kan bij de start van de behandeling een kortdurende verergering plaatsvinden. Dit betekent dat het dier reageert op het product. Bij ernstige toename dosering halveren of tijdelijk stoppen en daarna weer rustig opbouwen.
Contra-indicaties
Tijdens dracht en lactatie altijd in overleg met de behandelend dierenarts toepassen.
Samenstelling
Extracten van Artisjok, Asperge, Berendruif, Berk, Canadese geelwortel, Driekleurig viooltje, Duizendguldenkruid, Grote engelwortel, Grote klis, Guldenroede, Heermoes, Javaanse kurkumawortel, Jeneverboom, Kattenklauw, Kattensnor, Kleefkruid, Mariadistel, Paardenbloem, Rozemarijn en Zwarte bes. Verdunde extracten van Vrouwenmantel, Zuurbes en Stinkende gouwe. Alcohol 35% v/v.
Inhoud
50 milliliter
Verpakkingsvorm
Druppelflacon
Hoe te bewaren
Vermijd direct zonlicht en bewaar dit product droog en bij een temperatuur tussen 5-20C. Buiten bereik van kinderen houden.
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.