Teva Paracetamol 500 mg

Merk
Inhoud
20 tabletten
Er is voldoende op voorraad Op voorraad
€ 0,99
Max. 3 artikelen.

Gratis bezorging

Bij bestellingen vanaf 40 euro.

€ 4,95

Bezorgkosten bij bestellingen onder 40 euro.

 

Productinformatie

Paracetamol Teva 500 mg, tabletten

Geneesmiddel RVG 107336 UAD

Claims 
Paracetamol is een middel dat pijn verlicht en koorts verlaagd (analgetisch en antipyretisch).

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Paracetamol Teva wordt gebruikt bij de volgende aandoeningen:
- milde tot matige pijn
- koorts.

Niet gebruiken bij 
U bent allergisch voor paracetamol, propacetamol of voor één van de andere stoffen in dit
geneesmiddel.
 
Samenstelling 
Werkzame stof: Een tablet bevat 500 mg paracetamol.
Hulpstoffen: povidon K30, natriumcroscarmellose, maïszetmeel, talk, microkristallijne cellulose, watervrij colloïdaalsilicum, magnesiumstearaat.

Dosering 
De aanbevolen dosering is:
Kinderen van 4 tot 7 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg, 2 tabletten per dag
Kinderen van 8 tot 11 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg, 2 tabletten per dag
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende
leeftijdscategorie.
• Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald
worden volgens aangegeven doseringsschema.
• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er
zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te
worden geraadpleegd.
De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de
volgende situaties:
• volwassenen die minder dan 50 kg wegen
• milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische
geelzucht)
• uitdroging
• chronische ondervoeding

Aanwijzingen voor het gebruik 
De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden.

Lees voor gebruik de bijsluiter

Let op de maximale dagdosering. 

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering 

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen:
Teva Nederland B.V.
Swensweg 5
2031 GA Haarlem
Nederland

Beoordeling door klanten

Wat is jouw ervaring met dit product?

Zelf een review plaatsen
Je plaatst een review overTeva Paracetamol 500 mg
Jouw waardering
Online aanbieder medicijnen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

  1. Hand hygiene gel met pomp
    Hand hygiene gel met pomp 1 liter Met deze alcoholgel (70%) met verzorgende glycerine kunt u uw handen direct verzorgen, alsmede grondig en effectief reinigen zonder gebruik van stromend water.
    € 32,22
    1 liter
  2. Daro Droge hoest siroop
    Daro Droge hoest siroop 150 ml Daro Droge hoest siroop geeft verlichting bij droge hoest en kriebelhoest. Beschermt de slijmvliezen in de mond- en keelholte beschermd tegen verdere irritatie en onderbreekt de hoestprikkel.
    € 10,79
    150 ml
  3. Trachitol Trachitol
    Trachitol Trachitol 30 zuigtabletten Trachitol zuigtabletten 1 mg + 1,8 mg
    € 6,99
    30 zuigtabletten
  4. Strepfen Citroen & honing
    Strepfen Citroen & honing 16 zuigtabletten Strepfen Citroen en Honing 8,75 mg, zuigtabletten
    € 5,49
    16 zuigtabletten