Witte Kruis Poeder

Witte Kruis Poeders werken koortsverlagend en pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, koorts, pijn bij griep, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

 4,19
Aantal:
Direct leverbaar, voor 16.00 uur besteld morgen in huis

Witte Kruis Poeder

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.


Bekijk bijsluiter

Beschrijving

Witte Kruis Poeders werken koortsverlagend en pijnstillend bij hoofdpijn, kiespijn, koorts, pijn bij griep, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn. Witte Kruis Poeder in sachets bevat per sachet 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.

Te gebruiken bij

  • Koortsverlagend
  • Pijnstillend

Dosering

Neem 1 sachet per keer, maximaal 6 sachets per etmaal vanaf 18 jaar. Het doseringsinterval moet minimaal 4 uur bedragen.

Gebruiksadvies

Strooi het poeder in een glas water, goed roeren en opdrinken. Neem nooit een dubbele dosis van Witte Kruis om zo de vergeten dosis in te halen

Bijwerkingen

In de aangegeven dosering treden weinig bijwerkingen op. Overgevoeligheidsreacties zoals huiduitslag, galbulten en koorts komen in een enkel geval voor.

Zie verder de bijsluiter.

Interacties

Bij chronisch alcoholgebruik of gebruik van stoffen die leverenzymen beïnvloeden zoals bepaalde slaapmiddelen (barbituraten) kan een overdosering met paracetamol ernstiger verlopen. Bij gelijktijdig langdurig gebruik van paracetamol en zidovudine (bepaald middel tegen infecties) neemt de kans op een tekort aan witte bloedlichaampjes toe. In het geval van twijfel, raadpleeg uw arts.

Zwangerschap / Borstvoeding

Uitsluitend gebruiken na overleg met uw arts.

Contra-indicaties

Wanneer mag u Witte Kruis niet gebruiken?

  • Bij overgevoeligheid voor paracetamol/coffeïne of voor overige bestanddelen van het middel

Wees extra voorzichtig met Witte Kruis:

  • Bij chronisch alcoholgebruik
  • Als u leverproblemen heeft,waaronder leverproblemen die het gevolg zijn van overmatig alcoholgebruik
  • Als u het syndroom van Gilbert (een lichte vorm van geelzucht) heeft
  • Als u nierproblemen heeft
  • Als u astmapatient bent en ook overgevoelig bent voor aspirine
  • Als u andere pijnstillers gebruikt die paracetamol bevatten
  • Als u een tekort heeft aan het enzym glucose-6-fosfaatdehydrogenase
  • Als er bij u sprake is van een abnormale afbraak van rode bloedcellen (hemolytische anemie)
  • Als u leidt aan vallende ziekte (epilepsie)
  • Als u aan uitdroging en chronische ondervoeding lijdt

Samenstelling

Witte Kruis, poeder in sachets bevat per sachet 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. Hulpstoffen: polyvidon, lactose, natriumstearylfumaraat, siliciumdioxide.

Inhoud

20 sachets

Verpakkingsvorm

Poeder

Meer informatie

Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden. Indien uw klachten langer dan 14 dagen aanhouden, dient u uw arts te raadplegen. Bij chronisch alcoholmisbruik dienen niet meer dan 4 sachets per dag te worden ingenomen.

Merk

Hoe te bewaren

Niet bewaren boven 25°C. Bewaren in de originele verpakking. Buiten bereik van kinderen bewaren.
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.



Trustpilot
Betalen met iDeal Betalen met Visa Betalen met Maestro   Onlinegeschillenbeslechting

Een moment geduld aub...

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen