Service Apotheek Zetpil Paracetamol 1000mg

Bij koorts en pijn

 2,45
Aantal:
Direct leverbaar, voor 16.00 uur besteld morgen in huis

Service Apotheek Zetpil Paracetamol 1000mg

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.


Bekijk bijsluiter

Beschrijving

Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Te gebruiken bij

  • Koorts en pijn bij griep en verkoudheid
  • Koorts en pijn na inenting
  • Hoofdpijn
  • Kiespijn
  • Spit
  • Spierpijn
  • Menstruatiepijn
  • Zenuwpijn

Dosering

Volwassenen:

1000 mg per keer, meerdere keren per dag bij het weer opkomen van de verschijnselen (koorts of pijn). De dagdosering is maximaal 4000 mg per dag (4 zetpillen à 1000 mg).

Kinderen:

12 - 15 jaar (40 - 55 kg) 2 - 3 zetpillen 1000 mg per dag

Gebruik bij kinderen jonger dan 12 jaar paracetamol 500 mg zetpillen

Breng de zetpil met de punt naar voren in de anus. Bevochtigen van de zetpil vergemakkelijkt het naar binnen glijden.

Bijwerkingen

  • In de aanbevolen dosering treden weinig bijwerkingen op. Verschijnselen van overgevoeligheid voor paracetamol, zoals huiduitslag, galbulten en koorts, kunnen optreden. Bij stoppen van het gebruik verdwijnen deze verschijnselen weer.
  • Na langdurig gebruik van 3 tot 4 gram paracetamol per dag is leverbeschadiging mogelijk. Ook na gebruik van 6 gram paracetamol ineens is leverbeschadiging mogelijk. In geval er bij uw kind een bijwerking optreedt die niet in deze bijsluiter is vermeld of die u als ernstig ervaart, informeer dan uw arts of apotheker.

Zwangerschap / Borstvoeding

In de aanbevolen dosering kan paracetamol gebruikt worden tijdens de zwangerschap en gedurende korte tijd tijdens het geven van borstvoeding.

Samenstelling

De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 500 of 1000 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Paracetamol zetpil SAM 1000 mg bevat tevens soja lecithine.

Inhoud

10 zetpillen

Verpakkingsvorm

strip

Meer informatie

Wees extra voorzichtig of gebruik dit middel niet:

  • wanneer u lijdt aan lever- of nierfunctiestoornissen
  • wanneer u dagelijks grote hoeveelheden alcohol gebruikt; in dit geval is er meer kans op het optreden van schadelijke effecten op de lever
  • bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen

Merk

Service Apotheek

Sterkte

1000 mg
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.



Trustpilot
Betalen met iDeal Betalen met Visa Betalen met Maestro   Onlinegeschillenbeslechting

Een moment geduld aub...

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen