PCH Paracetamol/Coffeïne 500/50mg

Paracetamol/Coffeïne werkt pijnstillend en koortsverlagend.

* Verplichte velden

Vanaf  0,00
Aantal:

PCH Paracetamol/Coffeïne 500/50mg

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.

Beschrijving

Paracetamol/Coffeïne werkt pijnstillend en koortsverlagend. De werkzame bestanddelen zijn: paracetamol (500 mg per tablet) en coffeïne (50 mg per tablet).

Te gebruiken bij

  • Pijn
  • Koorts en pijn bij griep en verkoudheid
  • Koorts en pijn bij na vaccinatie
  • Hoofdpijn
  • Kiespijn
  • Spit en spierpijn
  • Menstruatiepijn
  • Zenuwpijn

Dosering

Volwassenen:

  • 1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag (=24 uur). 

 Kinderen:

  • 6-9 jaar (22-30 kg): ½ tablet, 4-6 keer per dag. Maximaal 2-3 tabletten per dag.
  • 9-12 jaar (30-40 kg): 1 tablet, 3-4 keer per dag. Maximaal 3-4 tabletten per dag.
  • 12-15 jaar (40-55 kg): 1 tablet, 4-6 keer per dag. Maximaal 4-6 tabletten per dag.

Er moet minimaal 4 uur voorbij zijn voor u een volgende dosis inneemt.

Gebruiksadvies

De tabletten kunnen het beste met een ruime hoeveelheid water (=½ glas) worden ingenomen.

Bijwerkingen

Zie de bijsluiter.

Interacties

Een wisselwerking kan optreden bij gelijktijdig gebruik van deze tabletten met:

  • Bepaalde middelen tegen o.a. vallende ziekte (epilepsie) (de zogenaamde barbituraten zoals bijvoorbeeld fenobarbital)
  • Chlooramfenicol (een middel tegen infecties)
  • Zidovudine (een middel ter behandeling van AIDS)
  • Middelen die ervoor zorgen dat het bloed minder snel stolt (anticoagulantia), zoals bijvoorbeeld warfarine en acenocoumarol

Zwangerschap / Borstvoeding

Tijdens de zwangerschap en tijdens de periode van borstvoeding slechts gebruiken na overleg met uw arts

Contra-indicaties

Neem Paracetamol/Coffeine 500/50 niet in wanneer u overgevoelig bent voor paracetamol of voor andere bestanddelen van de tabletten.

Als u dagelijks grote hoeveelheden alcohol gebruikt waardoor de lever is aangetast, kan het gebruik van Paracetamol/Coffeïne 500/50 gevaarlijk zijn.

Voor overige contra-indicaties, zie de bijsluiter.

Samenstelling

Paracetamol (500 mg), coffeïne (50 mg), microkristallijne cellulose (E460), hydroxypropylcellulose (E463), magnesiumstearaat (E470b), gemodificeerd aardappelzetmeel, siliciumdioxide (E551).

Inhoud

20 of 50 tabletten

Verpakkingsvorm

Stripverpakking

Meer informatie

Pharmachemie Paracetamol/Coffeïne 500/50 mg is verkrijgbaar in verpakkingen van 20 en 50 tabletten.

Merk

Pharmachemie

Sterkte

500/50 mg

Hoe te bewaren

Buiten het bereik en zicht van kinderen houden. Bewaren beneden 25°C. Bewaren in de oorspronkelijke verpakking.
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.



Trustpilot
Betalen met iDeal Betalen met Visa Betalen met Maestro   Onlinegeschillenbeslechting

Een moment geduld aub...

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen