SAM Paracetamol Coffeïne 500/50mg

Pijnstillende en koortswerende werking

 0,90
Aantal:
Direct leverbaar, voor 16.00 uur besteld morgen in huis

SAM Paracetamol Coffeïne 500/50mg

Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Geneesmiddelen mogen helaas niet geretourneerd worden.

De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.


Bekijk bijsluiter

Beschrijving

Paracetamol/Coffeïne tablet SAM 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Te gebruiken bij

  • Pijn
  • Koorts

Dosering

Volwassenen: 1 of 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag

Kinderen (12 - 15 jaar; lichaamsgewicht 40 - 55 kg): 1 tablet

Maximaal aantal tabletten per dag:

  • Kinderen 40-44 kg: maximaal 4 tabletten per dag
  • Kinderen 45-49 kg: maximaal 5 tabletten per dag
  • Kinderen 50-55 kg: maximaal 6 tabletten per dag.

Bijwerkingen

In de gebruikelijke doseringen veroorzaken paracetamol en coffeïne weinig bijwerkingen.

Zeldzaam:

  • Bloedafwijkingen
  • Leverbeschadiging (vooral bij inname van grote hoeveelheden)
  • Huisuitslag
  • Nier- en urinewegaandoeningen

Zwangerschap / Borstvoeding

Bij de gebruikelijke doses kan Paracetamol/Coffeïne tablet SAM 500/50 mg tijdens de zwangerschap en het geven van borstvoeding worden gebruikt.

Samenstelling

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en coffeïne. Elke tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn: microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470B).

Inhoud

20 tabletten

Verpakkingsvorm

doordrukstrip

Meer informatie

Wees extra voorzichtig of gebruik dit middel niet:

  • wanneer u lijdt aan lever- of nierfunctiestoornissen
  • wanneer u dagelijks grote hoeveelheden alcohol gebruikt; in dit geval is er meer kans op het optreden van schadelijke effecten op de lever
  • bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen

Merk

Service Apotheek

Sterkte

500/50 mg
De online getoonde tekst en afbeelding dienen uitsluitend ter illustratie. Voor volledige, correcte en actuele productinformatie verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant zoals die bij het product wordt meegeleverd.



Trustpilot
Betalen met iDeal Betalen met Visa Betalen met Maestro   Onlinegeschillenbeslechting

Een moment geduld aub...

Toegevoegd aan je winkelmand

Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen
Verder winkelen
Naar kassa en afrekenen