Allerfre Loratadine 10mg 7 tabletten

Inhoud
7 Tabletten
5,99
 Er is voldoende op voorraad  Op voorraad
Max. 3 artikelen.
EAN 5000167014143
ARTNR 645637
Let op: Dit product is een geneesmiddel

Gratis bezorging

Bij bestellingen vanaf 49 euro.

€ 4,95

Bezorgkosten bij bestellingen onder 49 euro.

 

Productinformatie

Allerfre Loratadine 10mg
RVG 28514=25632 UAD

Allerfre, tabletten 10 mg
Allerfre bevat de werkzame stof loratadine, dat behoort tot de groep geneesmiddelen die
“antihistaminica” wordt genoemd

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Dit middel helpt om uw allergische verschijnselen te verminderen door de effecten te stoppen die
worden veroorzaakt door de stof “histamine”. Deze stof wordt aangemaakt in het lichaam als u ergens
allergisch (overgevoelig) voor bent.

Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
- Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 2 jaar.
- Dit medicijn maakt suf en vermindert het reactievermogen. U mag niet autorijden zolang u last heeft van deze bijwerkingen. Zorg dat kinderen veilig spelen (bijvoorbeeld niet hoog in een klimrek) als zij dit medicijn hebben gebruikt.
- Niet gebruiken bij een slechte leverfunctie zonder overleg met een arts.

Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: Mag NIET gebruikt worden
Bij borstvoeding: Mag NIET gebruikt worden

Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
Als de symptomen ernstig zijn en de medicijnen onvoldoende helpen.Bij zwangerschap en/of borstvoeding. Bij benauwdheid of kortademigheid, bij zeer gezwollen ogen en gekleurd oogvocht. Bij klachten aan uitsluitend één kant van de neus. Kinderen die voor de eerste keer klachten hebben. Om de oorzaak van de allergie te weten te komen.

Niet gebruiken bij:
Stop met het gebruik 2 dagen voor een allergietest, dit geneesmiddel kan de uitkomsten van de test beïnvloeden.

Gebruiken bij:
Ter verlichting van allergische oog- en neusklachten en aanhoudende huiduitslag (chronische netelroos) met hevige jeuk.

Werkzame bestanddelen
10 mg loratadine per tablet

Hulpstoffen
LACTOSEmonohydraat, microkristallijne cellulose
(E460), magnesiumstearaat (E470b) en maïszetmeel

Dosering
- Volwassenen en kinderen die meer dan 30 kg wegen:
Neem om de andere dag (1 keer per 2 dagen) eenmaal 1 tablet in met een glas water, met of zonder
voedsel.
- Kinderen die 30 kg of minder wegen:
Neem om de andere dag (1 keer per 2 dagen) eenmaal een halve tablet in met een glas water, met of
zonder voedsel.

Aanwijzingen voor gebruik
U kunt de tablet in gelijke doses verdelen.

Volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder:
Neem eenmaal per dag 1 tablet in met een glas water, met of zonder voedsel.

Kinderen van 2 tot 12 jaar worden gedoseerd op basis van hun gewicht:
- Kinderen die meer dan 30 kg wegen:
Neem eenmaal per dag 1 tablet in met een glas water, met of zonder voedsel.

- Kinderen die 30 kg of minder wegen:
Neem eenmaal per dag een halve tablet in met een glas water, met of zonder voedsel

Lees voor gebruik de bijsluiter
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Reckitt Benckiser Healthcare B.V., Siriusdreef 14, 2132 WT Hoofddorp
U kunt de tablet in gelijke doses verdelen. Volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder: Neem eenmaal per dag 1 tablet in met een glas water, met of zonder voedsel. Kinderen van 2 tot 12 jaar worden gedoseerd op basis van hun gewicht: - Kinderen die meer dan 30 kg wegen: Neem eenmaal per dag 1 tablet in met een glas water, met of zonder voedsel. - Kinderen die 30 kg of minder wegen: Neem eenmaal per dag een halve tablet in met een glas water, met of zonder voedsel Lees voor gebruik de bijsluiter

Beoordeling door klanten

Wat is jouw ervaring met dit product?

Zelf een review plaatsen
Je plaatst een review overAllerfre Loratadine 10mg 7 tabletten
Jouw waardering
Online aanbieder medicijnen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Vragen & inspiratie

Service door een gediplomeerd drogist

Er zijn nog geen vragen

Inspiratie

Dit product genoemd in

  1. image
    Capsinol Hooikoorts neusspray 20 milliliter 20 Milliliter Capsinol Hooikoorts neusspray
    12,49
    20 Milliliter
  2. image
    After Bite Insectenspray 30% deet 100 milliliter 100 Milliliter
    8,99
    100 Milliliter
  3. image
    Damhert Witte chocoladetablet crisp gluten- en lactosevrij 100 gram 100 Gram Witte chocoladetablet crisp gluten- en lactosevrij 100g
    3,39
    100 Gram