Antigrippine Paracetamol 250mg 40 tabletten

Inhoud
40 Tabletten
9,29
 Er is voldoende op voorraad  Op voorraad
Max. 3 artikelen.
EAN 8710537790825
ARTNR 951381
Let op: Dit product is een geneesmiddel

Gratis bezorging

Bij bestellingen vanaf 49 euro.

€ 4,95

Bezorgkosten bij bestellingen onder 49 euro.

 

Productinformatie

Antigrippine Paracetamol 250mg
RVG 06288 UAD

Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C, tabletten
Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne kan het effect van
paracetamol versterken. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam
verhogen.
Dit middel behoort tot de groep geneesmiddelen die een pijnstillende en koortsverlagende werking
hebben.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Dit middel wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn,
kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel

Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: Mag NIET gebruikt worden
Bij borstvoeding: Mag NIET gebruikt worden

Overige informatie
Raadpleeg huisarts:


Niet gebruiken bij:
Niet samen met paracetamol bevattende middelen. Lever- of nierfunctiestoornis, als u veel alcohol gebruikt. Niet langer dan 3-5 dagen gebruiken.

Gebruiken bij:
Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Werkzame bestanddelen
paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C.

Hulpstoffen
cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954) en magnesiumstearaat (E 470B)

Dosering
Volwassenen en kinderen van 16 jaar en ouder:
De aanbevolen dosering is 2 tot 4 tabletten (500 mg paracetamol/50 mg coffeïne/50 mg vitamine C tot 1000 mg paracetamol/100 mg coffeïne/100 mg vitamine C) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur.
Maximaal 3 doseringen per dag, equivalent aan 12 tabletten (3000 mg/300 mg/300 mg/24 uur).

Gebruik bij kinderen:
Leeftijd / Gewicht / Dosering / Hoe vaak?
Kinderen van 12 t/m 15 jaar / 40-55 kg / 2 tabletten / Maximaal 8 tot 12 tabletten
per dag
16 jaar en ouder / > 55 kg / 2-4 tabletten / Maximaal 12 tabletten per dag

De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de ondergrens (12-15 jaar) van de
desbetreffende leeftijdscategorie.

Voor kinderen beneden 12 jaar is Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C niet geschikt, gebruik daarvoor specifieke paracetamol producten voor kinderen.

Aanwijzingen voor gebruik
laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet
mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden. Antigrippine kan zowel voor, tijdens als na de
maaltijd worden ingenomen.
- Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende geneesmiddelen.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden.
- Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden.
- Indien de pijn langer dan 5 dagen aanhoudt of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt en indien de
klachten verergeren of veranderen, dient u uw arts te raadplegen.
Volg deze instructies op tenzij uw arts u een ander advies heeft gegeven

Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Omega Pharma Nederland B.V., Kralingseweg 201, 3062 CE Rotterdam
laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden. Antigrippine kan zowel voor, tijdens als na de maaltijd worden ingenomen. - Tussen twee innamen moet minstens 4 uur liggen. - Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende geneesmiddelen. - De aangegeven dosering niet overschrijden. - Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden. - Langdurig of veelvuldig gebruik wordt ontraden. - Indien de pijn langer dan 5 dagen aanhoudt of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt en indien de klachten verergeren of veranderen, dient u uw arts te raadplegen. Volg deze instructies op tenzij uw arts u een ander advies heeft gegeven Lees voor gebruik de bijsluiter.

Beoordeling door klanten

Wat is jouw ervaring met dit product?

Zelf een review plaatsen
Je plaatst een review overAntigrippine Paracetamol 250mg 40 tabletten
Jouw waardering
Online aanbieder medicijnen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Vragen & inspiratie

Service door een gediplomeerd drogist

Er zijn nog geen vragen

Inspiratie

  1. image
    Jacob Hooy Echinacea lipbalsem 1 stuks 1 Stuks Lipbalm Echinacea met UV filter
    4,49
    1 Stuks
  2. image
    Bisolvon Drank kind aardbei 200 milliliter 200 Milliliter
    11,66
    200 Milliliter
  3. image
    Daro Droge hoest siroop 150 milliliter 150 Milliliter Daro Droge hoest siroop geeft verlichting bij droge hoest en kriebelhoest. Beschermt de slijmvliezen in de mond- en keelholte beschermd tegen verdere irritatie en onderbreekt de hoestprikkel.
    11,99
    150 Milliliter
  4. image
    A Vogel Keelspray 30 milliliter 30 Milliliter
    11,49
    30 Milliliter
  5. image
    Trachitol Zuigtabletten suikervrij 30 zuigtabletten 30 Zuigtabletten
    7,99
    30 Zuigtabletten
  6. image
    Strepfen Citroen & honing 16 zuigtabletten 16 Zuigtabletten Strepfen Citroen en Honing 8,75 mg, zuigtabletten
    6,49
    16 Zuigtabletten
  7. image
    Teva Xylometazoline 1mg spray 10 milliliter 10 Milliliter Xylometazoline HCl Teva 1 mg/ml, neusspray, oplossing
    3,69
    10 Milliliter