Healthypharm Paracetamol kinderen 240mg 10 zetpillen

Inhoud
10 Zetpillen
2,56
 Er is voldoende op voorraad  Op voorraad
Max. 3 artikelen.
EAN 8714632079137
ARTNR 617504
Let op: Dit product is een geneesmiddel

Gratis bezorging

Bij bestellingen vanaf 49 euro.

€ 4,95

Bezorgkosten bij bestellingen onder 49 euro.

 

Productinformatie

Healthypharm Paracetamol kinderen 240mg
RVG 24203 AV

Kinderparacetamol HTP zetpil 240 mg, zetpillen
Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: NVT
Bij borstvoeding: NVT

Overige informatie
Raadpleeg huisarts:


Niet gebruiken bij:
Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astmatisch zijn met allergie voor aspirine. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen, zie bijsluiter.

Gebruiken bij:
Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Werkzame bestanddelen
240 mg paracetamol

Hulpstoffen
colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15)

Dosering
Leeftijd (jaar) Gewicht (kg) Dosis (mg) Aantal doses per 24 uur
0,25 - 1 5,5 - 10 120 2 - 3
1 - 2 10 - 12,5 240 2 - 3
2 - 4 12,5 - 17 240 3
4 - 6 17 - 22 240 4
6 - 9 22 - 30 500 2-3
9 - 12 30 - 40 500 3
12 - 15 40 - 55 500 of 4 of
1000 maximaal 2-3
Volwassenen en
jongeren vanaf
12 jaar > 55 1000 maximaal 4

Aanwijzingen voor gebruik
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V., Van de Reijtstraat 31-E, 4814 NE Breda, Nederland
Lees voor gebruik de bijsluiter.

Beoordeling door klanten

Wat is jouw ervaring met dit product?

Zelf een review plaatsen
Je plaatst een review overHealthypharm Paracetamol kinderen 240mg 10 zetpillen
Jouw waardering
Online aanbieder medicijnen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Vragen & inspiratie

Service door een gediplomeerd drogist

Er zijn nog geen vragen

Inspiratie

  1. image
    Nuby Antilekbeker 240ml roze 12+ maanden assorti 1 stuks 1 Stuks Antilekbeker 240ml roze 12+ maanden assorti 1st
    12,99
    1 Stuks
  2. image
    Difrax Soft aap Mario 1 stuks 1 Stuks Difrax Elliot is al jarenlang de favoriete knuffel van veel kindjes.
    11,49
    1 Stuks
  3. image
    Geratherm Thermometer rapid 1 stuks 1 Stuks Extra snelle en nauwkeurige temperatuurmeting!
    12,95
    1 Stuks
  4. image
    Panadol Junior 500 mg 10 zetpillen 10 Zetpillen
    5,75
    10 Zetpillen
  5. image
    Heltiq Waterpokken verkoelende gel 100 milliliter 100 Milliliter Wegtoveren kunnen we ze niet, maar HeltiQ WaterPokken werkt wel direct jeukstillend en kalmerend én verkoelt de huid, zodat uw kind gewoon kan blijven slapen en spelen.
    18,95
    100 Milliliter