Idyl Paracetamol 500mg 20 tabletten

Merk
Inhoud
20 Tabletten
0,60
 Er is voldoende op voorraad  Op voorraad
Max. 3 artikelen.
EAN 8717275001374
ARTNR 882357
Let op: Dit product is een geneesmiddel

Gratis bezorging

Bij bestellingen vanaf 49 euro.

€ 4,95

Bezorgkosten bij bestellingen onder 49 euro.

 

Productinformatie

Idyl Paracetamol 500mg
RVG 28891=53055 AV

IDYL Paracetamol 500 mg, tabletten
IDYL Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en
koortsverlagende werking.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
IDYL Paracetamol wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Extra voorzichtig bij
Waarschuwing:
- Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken.
- Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts.
- Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts.
- Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts.

Inname bij zwangerschap en borstvoeding
Bij zwangerschap: Mag gebruikt worden
Bij borstvoeding: Mag gebruikt worden

Overige informatie
Raadpleeg huisarts:
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Niet gebruiken bij:
Niet gebruiken bij lever- of nierfunctiestoornissen, tenzij op strikt advies arts. Niet samen gebruiken met alcohol. Bij veel en langdurig alcoholgebruik niet meer dan 2 gram paracetamol per dag gebruiken. Niet samen met bepaalde andere geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter. Bij zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk gebruiken en in de laagst mogelijke dosering.

Gebruiken bij:
Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn.

Werkzame bestanddelen
Elke tablet bevat 500mg paracetamol

Hulpstoffen
microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en
magnesiumstearaat (E470B)

Dosering
Volwassenen:
1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag

Gebruik bij kinderen
4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
9 -12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
12-15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een
bepaalde groep.
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening
herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.

Aanwijzingen voor gebruik
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.
• Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
• Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
• De aangegeven dosering niet overschrijden.
• Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
• IDYL Paracetamol is voorzien van een breukgleuf om ze gemakkelijk door te breken.
• Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.

Lees voor gebruik de bijsluiter.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op de maximale dagdosering.

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
SDG Farma B.V., Treubweg 11, 1112 BA Diemen, Nederland
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen. • Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen. • Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten. • De aangegeven dosering niet overschrijden. • Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema. • IDYL Paracetamol is voorzien van een breukgleuf om ze gemakkelijk door te breken. • Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Beoordeling door klanten

Wat is jouw ervaring met dit product?

Zelf een review plaatsen
Je plaatst een review overIdyl Paracetamol 500mg 20 tabletten
Jouw waardering
Online aanbieder medicijnen

Controleer welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Vragen & inspiratie

Service door een gediplomeerd drogist

Er zijn nog geen vragen

Inspiratie

  1. image
    Vitakruid Multi dag mama 90 tabletten 90 Tabletten Vitakruid Multi dag mama
    42,90
    90 Tabletten
  2. image
    Able 2 Ringkussen opblaasbaar rubber 41cm 1 stuks 1 Stuks Dit opblaasbare ringkussen wordt gebruikt om drukpijnen te voorkomen en het genezingsproces te versnellen.
    24,95
    1 Stuks
  3. image
    Heltiq Kraampakket aanvullend 1 stuks 1 Stuks Heltiq Kraampakket aanvullend
    15,79
    1 Stuks
  4. image
    Bio Oil Bio oil 100% natuurlijk 60 milliliter 60 Milliliter Bio oil 100% natuurlijk
    14,99
    60 Milliliter
  5. image
    Curanol Zalf 30 gram 30 Gram Verzorging van de huid rond de anus, ook tijdens de zwangerschap of na de bevalling
    14,73
    30 Gram
  6. image
    Sea Band Polsband zwangerschap roze 1 paar 1 Paar Om misselijkheid te voorkomen of in elk geval aanzienlijk te verminderen
    16,49
    1 Paar
  7. image
    Weleda Mama borstvoedingsthee bio 20 zakjes 20 Zakjes Weleda Mama Bio Borstvoedingsthee
    6,49
    20 Zakjes
  8. image
    Medela Tepelbeschermers 1 paar 1 Paar Hebt u problemen met de borstvoeding door tepelkloven of pijnlijke tepels?
    16,49
    1 Paar